سخنی با شما

letter-01

با سلام

گاهی اوقات ما در دنیای وب این کلمه ی زیبا یعنی سلام را از قلم می اندازیم و یک راست میرویم سراغ اصل موضوع, ولی من دوست دارم در ابتدای هر پست و مطلبی که می گذارم “سلام” را فراموش نکم چون به نظر من با حذف این کلمه ی زیبا مخاطب فکر می کند این مطلب رو یک ماشین که چندتا هم چراغ دارد که هی روشن و خاموش می شود نوشته :) من دوست دارم با کسانی که این مطالب را می خوانند (اگر کسی بخواند :) ) ارتباط برقرار کنم و ضمن انتقال تجربیات خودم و سایر دوستان بتوانیم یک جمع دوستانه هم داشته باشیم.

خوب دیگر فکر کنم سر همه را درد آوردم بعد از گذشتن از سلام می رسیم به (فکر کردید می رسیم به احوالپرسی؟ :) نه دیگه آن یکی را بی خیال می شوم) منظور ما از تشکیل این سایت, ما این سایت را برای انتقال اندک تجربیات خودم و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران و همچنین کمی کسب درآمد (دروغ چرا, درسته پول چرک کف دسته ولی امروز همه دلشون چرک کف دست می خواد) ایجاد کرده ایم.

در این بخش که با عنوان خدمات ما مطرح شده است در مواردی که تجربه داشته باشیم و توان علمی ما اجازه دهد و همچنین اگر شما مایل باشید می توانیم با هم همکاری داشته باشید. در ضمن راه های ارتباطی ما ایمیل و دو خط موبایل است (وسع ما همین قدر بیشتر نیست خوب :) دفتر بالای شهر هم نداریم ولی انصاف , تعهد , معرفت و کمی هم دانش داریم) ایمیل ها و شماره های تماس با ما را می توانید در بخش تماس با ما پیدا کنید.

دیگر زیاده عرضی نیست , شاد باشید و پیروز.
پژمان رنجبران.

با سلام گاهی اوقات ما در دنیای وب این کلمه ی زیبا یعنی سلام را از قلم می اندازیم و یک راست میرویم سراغ اصل موضوع, ولی من دوست دارم در ابتدای هر پست و مطلبی که می گذارم “سلام” را فراموش نکم چون به نظر من با حذف این کلمه ی زیبا مخاطب فکر ...

این بازنگری را نقد کنید

امتیاز این مطلب از نظر بازدید کنندگان

خلاصه: درباره اهداف و نحوه ی فعالیت گروه پشتیبان سیستم

امتیاز کاربر: 3.6 ( 1 رای ها)
66

درباره‌ی پژمان رنجبران

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WordPress Lightbox