پشتیبانی شبکه

mechanic1

با سلام

شاید از اسم و نامی که ما برای سایت انتخاب کردیم اولین چیزی که به ذهن شما جاری شود همان پشتیبانی از شبکه است (آفرین به ذهن شما :) ) بله درست حدس زدید کار و حرفه ی اصلی من پشتیبانی از سیستم های مختلف کامپیوتری و شبکه های بزرگ و کوچک است.

در توضیح بیشتر باید خدمت شما عرض کنم این خدمات مخصوص شرکت های بزرگ و متوسط است که دارای شبکه های داخلی هستند و برای بهره وری و بهینه کردن ساعات کاری کاربران می توانید از این خدمات ما استفاده کنید. شاید بد نباشد کمی در مورد نحوه ی پشتیبانی و مزایای این نوع پشتیبانی برای شما بیان کنم
بی شک هر شرکت برای انجام کارهای روزمره ی خود نیاز به کامپیوتر دارد و اگر تعداد این کاربران بیش از ۱۰ کاربر شود مسلما نیاز به شبکه و تجهیزات و خدمات تحت شبکه افزایش پیدا می کند و مسلما شما برای نگهداری و امنیت این شبکه نیاز به افراد متخصص دارید (متخصص کامپیوتر در فرهنگ عامه همان فردی است که بلد است ویندوز نصب کند و CD رایت کند :) که منظور ما این افراد نیستند) و بی شک برای استخدام و به کار گیری فردی متخصص که کار خود را بلد باشد و با آزمون و خطا و کارهای اشتباه هزینه ی زیادی روی دوش شرکت شما نگذارد , باید هزینه ی زیادی در نظر بگیرید و شاید (مسلما) شما تمامی ساعات نیاز به حضور کامل این فرد ندارید پس چاره چیست؟

چاره ی کار ماییم :) بله ما , ما برای شما این امکان را فراهم می کنیم که با هزینه ای یک سوم هزینه ی یک فرد متخصص (بدون هزینه های بیمه و سنوات و ..) به صورت هفتگی کار پشتیبانی از شبکه ی شما را بر عهده بگیرد. یعنی یکی از متخصص های کار شبکه و امنیت به صورت هفتگی (بسته به نوع و اندازه ی شبکه شما , یک یا دو روز در هفته) در مکان شرکت شما حضور می یابد و علاوه بر این مورد ما به صورت مجازی ( با استفاده از اینترنت) و صورت آنلاین به رفع عیب و پشتیبانی می پردازیم.

قیمت های پیشنهادی ما , در هیچ کجا به شما پیشنهاد نخواهد شد. پس برای مشاوره ی رایگان (در صورتی که ما تخصص و توانایی انجام کار شما را نداشته باشیم شما را به افراد و شرکت های مربوط راهنمایی خواهیم کرد تا مشکل شما حل شود) و دریافت قیمت ها با شماره های ما تماس بگیرید. ما منتظر تماس شماییم.

پ.ن : از قدیم و ندیم گفتن “هیچ بغالی نمی گه ماست من ترشه” یا “مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید” توضیح بیشتر و تعریف که ما چنینیم و چنان حاصلی جز سر رفتن حوصله ی شما ندارد ولی شما بعد از یک تا دو ماه (بسته به بزرگی شبکه) می توانید پایدار بودن و امن بودن را در شبکه ی خود حس کنید(هر روز یکی نمی گه من اینترنت ندارم , پیرینتر من قطعه, کامپیوتر من ویروسیه و … )

درباره‌ی پژمان رنجبران

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WordPress Lightbox