طراحی و راه اندازی وب سایت

img_website designing

با سلام

یکی دیگر از علاقمندی های اینجانب وب و کلیه ی مسائل مربوط به وب است. اگر برای گسترش و توسعه ی شغل خود نیاز به راه اندازی وب سایت دارید ما می توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم تا بتوانید یک سایت زیبا با حداقل قیمت را راه اندازی کنید.
برای دیده شدن در دنیای امروز لازم نیست حتما میلیارها تومان هزینه کنید تا پوسترهای شما در سطح شهر روی بیلوردها نصب شود , شما با راه اندازی یک سایت و اندکی فعالیت نی توانید دیده شوید و به کار و خرفه ی خود رونقی ببخشید.
یکی از نمونه های این نوع تبلیغات (اگر یادتان باشد و از استفاده کنندگان قدیمی اینترنت باشید) رویان برگر بود. اگر یادتان باشد سایت gooya از اولین سایت های فارسی بود و یک تبلیغ کوچک در صفحه ی اول این سایت مربوط بود به همین رویان برگر که یک برگر فروشی کوچک در رویان (از توابع مازندران) بود ولی با همین تلیغ در دنیای وب بازار بسیار بزرگی را به خودش اختصاص داده بود.

 

درباره‌ی پژمان رنجبران

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WordPress Lightbox